منو کردستان، سنندج ، خیابان آبیدر، چهارراه صفری(میدان مولوی)، مجتمع ژینا، طبقه سوم - تلفن : 33246361 - 087

دستان زیبا

دستان زیبا کربوکسی تراپی تزریق ژل به دست ها دکتر جمال الدین حسن زاده بهترین متخصص پوست، مو و زیبایی سنندج، کردستان و ایران

مشکلات زیبایی دست و روش های جوانسازی دست
در بحث زیبایی معمولا توجهات بر روی نواحی صورت و تناسب اندام تمرکز دارند باوجود این زیبایی دست ها نیز در سالهای اخیر مورد توجه بیشتری قرار گرفته است.و شمار متقاضیان جوانسازی دست رو به افزایش است. در اینجا به بعضی از شکایت درخصوص زیبایی دست ها و اقدامات درمانی آنها به شکل خلاصه اشاره می شود.

لکه های قهوه ای پوست
این لکه ها که در اصطلاح پزشکی به آنها لنتیگو گفته می شود معمولا لکه های تیره مسطح یا کمی برچسته در پوست پشت دست می باشند که غالبا در سنین میانسالی به بعد ایجاد می شوند. این لکه ها خوش خیم اند و علل ایجاد آنها افزایش سن، مسایل ژنتیکی و نور آفتاب است. برخلاف تصورات عمومی این لکه ها هیچ ارتباطی با کبد یا بیماری های کبدی ندارند.
درمان: روش های درمانی متعددی در درمان این نوع لکه ها کاربرد دارند، این روش ها شامل انواع لیزر، پیلینگ و کرایو تراپی است. میزان موفقیت درمانی در حدود 50-70 درصد است. کرم ها نقش چندانی در درمان این لکه ها ندارند.
لنتیگو دست لکه های قهوه ای دست درمان با لیزر دکتر جمال الدین حسن زاده بهترین متخصص پوست، مو و زیبایی سنندج، کردستان و ایران

عروق برجسته پشت دست ها
در بعضی از افراد رگ های پشت دست برجسته و مشخص هستند. هر چند این حالت طبیعی است اما ممکن اس برای بعضی افراد خوشایند نباشد و درصدد برطرف کردن آن برایند.
درمان: معمولا برای بهبود حالت ظاهری دست در اینگونه موارد از یکی از روش های تزریق چربی و یا اسکلروتراپی استفاده می شود. در تزریق چربی با پر کردن و حجم دادن به بافت اطراف عروق، رگ ها کمتر نمایان خواهند بود. در اسکلروتراپی با تزریق مواد اسکلزوزان به داخل عروق رگ های وریدی بسته و محو خواهند شد.
اسکلروتراپی محو عروق پشت دست زیباسازی دست ها دکتر جمال الدین حسن زاده بهترین متخصص پوست، مو و زیبایی سنندج، کردستان و ایران
دستهای لاغر و استخوانی
در افراد لاغر نمای دست گاها استخوانی و لاغر می باشد که این حالت ممکنست مطلوب افراد نباشد.
درمان: برای حجم دادن به دست و باصطلاح تبدیل دست لاغر به دست پر معمولا از تزریق چربی و گاهاً تزریق ژل استفاده می شود.
تزریق چربی به دست جوانسازی دست ها دکتر جمال الدین حسن زاده بهترین متخصص پوست، مو و زیبایی سنندج، کردستان و ایران
سایر روش های جوانسازی دست
کربوکسی تراپی، لیزر فراکشنال و آر اف سوزنی نیز از روش هایی هستند که در درمان چین و چروک های دست گاهاً کاربرد دارند.


آدرس مطب : سنندج ، خیابان آبیدر ، چهارراه صفری ، مجتمع ژینا ، طبقه سوم
تلفن : 33246361 - 087

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :

دکتر جمال الدین حسن زاده

دکتر حسن زاده متخصص پوست و مو و دارای درجه بورد تخصصی پوست و مو است.وی در حال حاضر در شهر سنندج مشغول فعالیت می باشد. کاربران گرامی از طریق این سایت علاوه بر دسترسی به اطلاعاتی در زمینه های مختلف پوست، مو و زیبایی ،میتوانند سوالات خود را در بخش سوالات پزشکی کاربران با متخصص پوست و مو مطرح نمایند.

تلاش بر اینست تا در اسرع وقت پاسخ علمی به سوالات داده شود.همچنین بیماران مراجعه کننده به دکتر حسن زاده میتوانند از طریق این سایت روند درمان بیماریهای پوست و موی خود را پیگیری نمایند.


طراحی و راه اندازی وب سایت : گروه نرم افزاری پزشک آنلاین - 09128883465