منو کردستان، سنندج ، خیابان آبیدر، چهارراه صفری(میدان مولوی)، مجتمع ژینا، طبقه سوم - تلفن : 33246361 - 087
دکتر جمال الدین حسن زاده | متخصص پوست و مو | دستان زیبا

دستان زیبا

مشکلات زیبایی دست و روشهای جوانسازی دست
در بحث زیبایی معمولا توجهات بر روی نواحی صورت و تناسب اندام تمرکز دارند باوجود این زیبایی دستها نیز در سالهای اخیر مورد توجه بیشتری قرار گرفته است.و شمار متقاضیان جوانسازی دست رو به افزایش است.در اینجا به بعضی از شکایت درخصوص زیبایی دستها و اقدامات درمانی آنها به شکل خلاصه اشاره میشود.

لکه های قهوه ای پوست :
این لکه ها که در اصطلاح پزشکی به آنها لنتیگو گفته میشود معمولا لکه های تیره مسطح یا کمی برچسته در پوست پشت دست میباشند که غالبا در سنین میانسالی به بعد ایجاد میشوند. این لکه ها خوشخیم ند و علل ایجاد آنها افزایش سن،مسایل ژنتیکی و نور آفتاب است. برخلاف تصورات عمومی این لکه ها هیچ ارتباطی با کبد یا بیماریهای کبدی ندارند.درمان: روشهای درمانی متعددی در درمان این نوع لکه ها کاربرد دارند، این روشها شامل انواع لیزر ،پیلینگ و کرایو تراپی است . میزان موفقیت درمانی در حدود 50-70 درصد است. کرمها نقش چندانی در درمان این لکه ها ندارند.

لکه های دست و درمان آن توسط لیزر
عروق برجسته پشت دستها:

در بعضی از افراد رگهای پشت دست برجسته و مشخص هستند. هر چند این حالت طبیعی است اما ممکن اس برای بعضی افراد خوشایند نباشد.و درصدد برطرف کردن آن برایند.درمان: معمولا برای بهبود جالت ظاهری دست در اینگونه موارد از یکی از روشهای تزریق چربی و یا اسکلروتراپی استفاده میشود . در تزریق چربی با پر کردن و حجم دادن به بافت اطراف عروق ،رگها کمتر نمایان خواهند بود. در اسکلرو تراپی با تزریق مواد اسکلزوزان به داخل عروق رگهای وریدی بسته و محو خواهند شد.

اسکلروتراپی دست
دستهای لاغر و استخوانی :

در افراد لاغر نمای دست گاها استخوانی و لاغر میباشد که این حالت ممکنست مطلوب افراد نباشد.
درمان : برای حجم دادن به دست و باصطلاح تبدیل دست لاغر به دست پر معمولا از تزریق چربی و گاها تزریق ژل استفاده میشود

تزریق چربی در دست
سایر روشهای جوانسازی دست :
کربوکسی تراپی: لیزر فراکشنال و آر اف سوزنی نیز از روشهایی هستند که در درمان چین و چروکهای دست گاها کاربرد دارند.


آدرس مطب : سنندج ، خیابان آبیدر ، چهارراه صفری ، مجتمع ژینا ، طبقه سوم
تلفن : 33246361 - 087

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
لیفت صورت با هایفوتراپیلیفت صورت با هایفوتراپی

هایفوتراپی بهترین روش درمان لیفت و جوانسازی صورت است که باعث فرم دهی صورت، گردن، چشم، بازوها، خط فک می گردد که با استفاده از امواج مافوق صوت به لایه های عمیق پوست دست می یابند و با متمرکز شدن در آن نقطه به جوانسازی و لیفت پوست بدون هیچگونه زخم منجر می گردد. ... ادامه مطلب

درمانهای انتخابی زیبایی صورتدرمانهای انتخابی زیبایی صورت

امروزه تقاضا برای درمان مشکلات پوستی ناشی از افزایش سن شدیداً بالا رفته است. خوشبختانه در سالهای اخیر درمانهای جدید و مؤثری برای درمان این مشکلات معرفی شده است. ... ادامه مطلب

لیزر موهای تناسلی و زیربغللیزر موهای تناسلی و زیربغل

موهای زیر بغل و ناحیه تناسلی بعد از سن بلوغ در هر دو جنس زن و مرد رشد میکنند. فرم رشد موها در ناحیه تناسلی در دو جنس تا حدودی متفات است.این موها وابسته به هورمونهای جنسی هستند. ... ادامه مطلب

دکتر جمال الدین حسن زاده

دکتر حسن زاده متخصص پوست و مو و دارای درجه بورد تخصصی پوست و مو است.وی در حال حاضر در شهر سنندج مشغول فعالیت میباشد. کاربران گرامی از طریق این سایت علاوه بر دسترسی به اطلاعاتی در زمینه های مختلف پوست ، مو و زیبایی ،میتوانند سوالات خود را در بخش سوالات پزشکی کاربران با متخصص پوست و مو مطرح نمایند.

تلاش بر اینست تا در اسرع وقت پاسخ علمی به سوالات داده شود.همچنین بیماران مراجعه کننده به دکتر حسن زاده میتوانند از طریق این سایت .روند درمان بیماریهای پوست و موی خود را پیگیری نمایند.


طراحی و راه اندازی وب سایت : گروه نرم افزاری پزشک آنلاین - 09128883465